امکان نصب همزمان یک حساب واتساپ در چند گوشی

اخبار فناوری شبکه های اجتماعی واتس آپ

همان طور که در جریان هستید، واتساپ امکان استفاده همزمان یک اکانت در چند گوشی را ندارد و از همه مهمتر هنگام استفاده از نسخه تحت وب و حتی دسکتاپ واتساپ ، گوشی هوشمند شما نیاز به وصل شدن به اینترنت و فعال بودن واتس آپ را دارد.

در سال ۲۰۱۵، WhatsApp نسخه وب را با همان توابع ارایه‌شده توسط برنامه کاربردی تلفن همراه معرفی کرده‌است. این یک نقطه عطف بزرگ برای کسانی که ساعت‌های بسیاری را روی یک کامپیوتر شخصی سپری می‌کنند، بود. اما تا به حال، ارتباط اینترنتی گوشی هوشمند یک شرط ضروری بود. به نظر می‌رسد که به زودی همه چیز تغییر خواهد کرد.

به تازگی سایت معتبر WABetaInfo در لندن که همیشه امکانات واتساپ را زودتر از انتشارش اعلام میکند، در این مورد نوشته‌است که ظاهرا شرکت در حال توسعه یک UWP (پلتفرم اپلیکیشن های Universal ویندوز )است که می‌تواند به صورت مستقل عمل کند حتی اگر گوشی هوشمند خاموش شود.

بدین صورت با طراحی این پلتفرم،امکان نصب و استفاده همزمان یک حساب کاربری واتساپ در چند محیط به صورت مجزا فراهم خواهد شد.

برای مثال میتوانید یک نسخه مجزا برای سیستم عامل ویندوز،مک داشته باشید و همینطور در چند گوشی اندرویدی یا ای او اسی ، یک حساب فعال واتساپی داشته باشید

در حال حاضر در این مورد هیچ تاییدیه رسمی وجود ندارد. اما قابل‌اعتماد بودن WABetaInfo باید تضمین خوبی باشد که تغیراتی در این مسیر درحال انجام است. امکان استفاده از یک نرم‌افزار PC WhatsApp که می‌تواند به طور مستقل عمل کند، قطعا یک امکان قابل‌توجهی خواهد بود. در واقع این امکان ، واتساپ را بیشتر شبیه به برنامه‌هایی چون Telegram خواهد ساخت.

5/5 (9 Reviews)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *