قالب وردپرس شخصی اسپلیت Split Vcard – پوسته وردپرس Split Vcard

با معرفی قالب وردپرس شخصی اسپلیت (Split Vcard) در خدمت کاربران محترم اچ اس بی تیم هستیم. این قالب بسیار سبک و با لودینگ سریع می باشد. امکان ارائه پروژه ها و نمونه کار ها و دارای وبلاگ و امکان درج اطلاعات درباره زمینه های تخصصی خود است، همه این المان ها توسط صفحه ساز گرافیکی قدرتمند ویژوال کامپوزر قابل انجام می باشد.

قالب وردپرس شخصی اسپلیت | WordPress Split Vcard Template | قالب وردپرس Split | پوسته وردپرس شخصی اسپلیت |‌قالبSplit | قالب Split وردپرس شخصی

همراه با نصب رایـــــگـان محصول

در واقع قالب Split Vcard یک نمونه قالب شخصی است که با وردپرس ساخته شده و به طور کلی ۹۵٪ با HTML و CSS است و به شما امکان می دهد تا اطلاعات مهم خود را به مشتریان یا کارفرمایان خود عرضه کنید. قالب ریسپانسیو می باشد و به شما اجازه می دهد تا  آن را در دستگاه های تلفن همراه نیز مشاهده کنید.

کار کردن با قالب وردپرس شخصی Split Vcard فوق العاده آسان و راحت است با وجود این که امکانات فوق العاده ای را در اختیار کاربر قرار می دهد. همچنین قالب وردپرس شخصی اسپلیت (Split Vcard) جز قالب های شیک و جمع جور وب سایت تم فارست می باشد که فارسی و بهینه شده است.

بخش وبلاگ قالب وردپرس شخصی اسپلیت Split Vcard

امکانات قالب Split – قالب وردپرسی اسپلیت:

۱- بسته نصبی آسان
۲- بسته نصبی xml
۳- فایل راهنما
۴- قابلیت نمایش بر روی تمام دستگاه ها (کاملا ریسپانسیو)
۵- پشتیبانی از ویژوال کامپوزر
۶- پشتیبانی از WPML
۷- رنگبندی نامحدود
۸- تنظیمات قالب ریداکس
۹- رتیبنا آیکن
۱۰- رتینا ردی
۱۱- گوگل مپ
۱۲- صفحه نمونه کار
۱۳- فرم تماس با ما
۱۴- صفحه درباره ما
۱۵- صفحه تماس با ما
۱۶- صفحه وبلاگ
۱۷- سازگار با آیپد و آیفون
۱۸- مدرن و بسیار تمیز
۱۹- ساخته شده با HTML5 و CSS3
و بسیاری امکانات دیگر …