مجموعه گزارش کارهای آزمایشگاه آیرودینامیک

مجموعه گزارش کار آزمایشگاه آیرودینامیک

هدف از اين آزمايش آشنايي با تونل باد و عملكرد آن و اندازه گيري و محاسبه ضريب درگ (CD) براي اجسام مختلف، مقايسه آنها و رسم منحنی تغییرات CD  برحسب عدد رینولدز مي باشد. این آزمایش ها و نتایج از انجام آزمایشات واقعی در دستگاه تونل باد بدست آمده است. فایل دانلود به صورت ورد می باشد.

3000 تومان – دانلود

بهترین روش کسب درآمد میلیونی از اینترنت سال ۹۸

نرم افزار اندرویدی معرفی بهترین راهکارهای کسب در آمد در منزل
اگر بلدید متنی رو به زبان های دیگری ترجمه کنید،اگر سرعت تایپتون خوب هست،اگر برنامه نویس هستید،اگر آشپزی بلدید،اگر طراحی سایت بلدید،اگر خدمات آرایشی و زیبایی بلد هستید،اگر مقاله و کارهای علمی میتوانید انجام دهید و …

5000 تومان – دانلود

ربات رایگان تبلیغ کننده در اینستاگرام – ارسال کامنت

نرم افزاري را تيم HSB آماده كرده است كه توسط آن قادر خواهيد بود به صورت كاملا اتوماتيك،پيام و تبليغات خودتان را در معرض ديد همگان در اينستاگرام قرار دهيد.

به اين صورت كه متن هاي تبليغاتي خود را وارد برنامه كرده و از طريق جمع آوري اتوماتيك پست هاي اينستاگرامي به دو صورت(به صورت تصادفي و يا از طريق هش تگ) اقدام به ارسال كامنت در آن پست ها ميكنيد.

رایگان – دانلود
دانلود پاورپوینت بررسی رابطه‏ ساختار سازمانی (تمرکز، پیچیدگی و رسمیت) با تعهد سازمانی در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

دانلود پاورپوینت بررسی رابطه‏ ساختار سازمانی (تمرکز، پیچیدگی و رسمیت) با تعهد سازمانی در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

امروزه دانشگاه‏ها افزون بر نقش اوليه‏ي خود (ترويج دانش و گسترش پژوهش (دامنه اي گسترده تر از فعاليت ها را سر لوحه‏ي هدف‏هاي خود قرار داده‏اند تا بدين وسيله ارتباطي نزديك تر با جامعه‏ي پيرامون خود برقرار نمايند. در سايه‏ي اين نگرش، امكان بهره گيري هر چه بيش تر از ظرفيت‏هاي بالقوه و تكنولوژيكي دانشگاه فراهم مي شود دستاوردهاي دانشگاه از دو راه فعاليت‏هاي جامعه را تحت تأثير قرار مي دهد: نخست با ارائه‏ي خدمات آموزشي، رشد سرمايه‏ي انساني را موجب مي شود.

5000 تومان – دانلود
دانلود پاورپوینت تولید شیر کم لاکتوز به روش مداوم بوسیله بیوراکتور آنزیمی

دانلود پاورپوینت تولید شیر کم لاکتوز به روش مداوم بوسیله بیوراکتور آنزیمی

شیر کم لاکتوز محصولی است که با تبدیل لاکتوز موجود در شیر به قند هاي ساده گلوکز و گالاکتوز ،مرحله هضم اولیه روي آنها صورت گرفته و هنگام خورده شدن توسط فرد مبتلا به عارضه عدم تحمل لاکتوز ،قندهاي ساده به راحتی از جداره روده جذب خون می شود و لاکتوز باقی مانده نیز تحت تاثیر فعالیت جرئی آنزیم لاکتاز روده اي هضم و جذب می شود لذا علائم و ناراحتی هاي روده اي بروز نخواهد کرد .

2500 تومان – دانلود

دانلود تحقیق در مورد نفت خام

نفت خام مايعي است كه از تعدادي هيدروكربن و مقداري تركيبات گوگردي اكسيژن دار، ازته و مقدار كمي تركيبات معدني و فلزات تشكيل شده است . تركيبات مختلف نفت خام بنا به موقعيت محلي ميدان نفتي و زمان تشكيل آن و حتي بنا به ژرفاي منبع مـتغيرند .

6000 تومان – دانلود
دانلود پاورپوینت روش جدید برای مقایسه کمیت های فازی براساس نظریه رتبه و مد

دانلود پاورپوینت روش جدید برای مقایسه کمیت های فازی براساس نظریه رتبه و مد

رتبه بندی اعداد فازی نقش مهمی در تصمیم‌گیری‌ها، بهینه‌سازی و پیش بینی‌ها و غیره ایفا می­‌کند. اعداد فازی باید قبل از تصمیم‌گیری رتبه‌بندی شوند. در این مقاله با کمک چند مثال ثابت می شود که روش پیشنهادی چِن و چِن به درستی عمل ترتیب را انجام نمی‌دهد. هدف اصلی این مقاله پیشنهاد یک روش جدید برای رتبه‌بندی اعداد فازی ذوزنقه‌ای تعمیم یافته است

4500 تومان – دانلود
دانلود پاورپوینت بررسی رابطه بین مدیریت استعداد TM و مسئولیت اجتماعی CSR

دانلود پاورپوینت بررسی رابطه بین مدیریت استعداد TM و مسئولیت اجتماعی CSR

باتوجه به اینکه در سالهای اخیر نبرد استعدادها به وقوع پیوسته و علائم تغییرات آماری آن در بسیاری از کشورها محسوس است. لذا مطالعه و پژوهش بر روی موضوع مدیریت استعدادها و مسئولیت اجتماعی از دیدگاههای مختلف دارای اهمیت می باشد.

تصمیم گیری های مدیران می تواند تاثیرات شگرفی در سازمان و بخشهای مختلف جامعه از خود باقی بگذارد. بنابراین مطالعه در مورد میزان توجه مدیران به مسئولیت های اجتماعی شان که  آن تصمیم می تواند جذب و نگهداشت استعدادهای برتر در سازمان باشد از اهمیت زیادی برخوردار است.

با توجه به شرایط خاص کشور توجه به مسائل ذکر شده می تواند نقش مهمی در رفع مشکلات  کشور داشته باشد.

4000 تومان – دانلود
دانلود پاورپوینت مدل ماشین سنکرون دینامیک سیستم های قدرت 1

دانلود پاورپوینت مدل ماشین سنکرون دینامیک سیستم های قدرت ۱

ماشین سنکرون یک سیستم الکترومکانیکی است که از دو بخش ۱ ) مکانیکی ۲ ) الکتریکی تشکیل شده است.

بخش مکانیکی مربوط به دینامیک روتور بوده و با یک معادله دیفرانسیل درجه ۲ بیان می گردد.

مدل بخش الکتریکی ، با درجه های مختلفِ صفر، ۱، ۳  و ۵ بیان می گردد

( مدل دقیق تر درجه بالاتری دارد)  و بسته به نوع دینامیک مورد مطالعه مدل مناسب

 اختیار می گردد.

3500 تومان – دانلود
دانلود تحقیق چگونه می توانم پرخاشگری دانش آموزم را کاهش دهم

دانلود تحقیق چگونه می توانم پرخاشگری دانش آموزم را کاهش دهم

ﺑﻪ ﻃﻮر ﮐﻠﯽ، ﺷﺮاﯾﻂ در ﺣﺎل ﮔﺬر ﺟﺎﻣﻌﻪ، زﻧﺪﮔﯽ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ. ﮐﻮدﮐﺎن. را ﺑﺎ ﻣﺴﺎﺋ.ﻞ و ﭘﯿﭽﯿﺪﮔﯽ. ﻫﺎی. ﺧﺎص ﺧﻮد ﻣﻮاﺟﻪ ﻧﻤﻮده اﺳﺖ ، در اﯾﻦ ﺷﺮاﯾﻂ ﯾﮑﯽ از ﻣﻬﻤﺘﺮﯾﻦ ﻣﻬﺎرت ﻫﺎﯾ.ﯽ ﮐﻪ ﻗﺎدر اﺳﺖ ﺑﺎﻟﻨﺪﮔﯽ و ﺑﻬﺪاﺷﺖ رواﻧﯽ آنان را در مواجهه با مشکلات آینده حفظ و تقویت نماید، مهارت حل مسئله به معنای اعم وحل مسئله اجتماعی به طور اخص است، به نحوی که افراد ناتوان ازحل این مسائل و مشکلات، ممکن است با اقدام به راه حل های نامؤثر مانند استفاده از مواد مخدر برای آرامش، استفاده از سیگار برای جلب توجه و ترک تحصیل به علت ناتوانی در برطرف کردن مشکلات تحصیلی نه تنها مشکل را بزرگ تر و پیچیده تر ساخته بلکه حتی در معرض خطر مرگ قرار گیرند ( مانند خودکشی یا اقدام به خودکشی).

5000 تومان – دانلود
دانلود تحقیق جایگاه اقتصاد در جامعه شناسی هنر

دانلود تحقیق جایگاه اقتصاد در جامعه شناسی هنر

به‌ طور معمول‌ وقتی‌ سخن‌ از هنر به‌ میان‌ می‌آید، امری‌ متعالی‌ و فرازمینی‌ به‌ ذهن‌ متبادر می‌شود که‌ در آن‌ نوعی‌ کشف‌ و شهود، توجه‌ به‌ ارزش‌های‌ معنوی‌ و بی‌توجهی‌ به‌ ارزش‌های‌ مادی‌ عناصر اصلی‌ را تشکیل‌ می‌دهند. چنین‌ تصوری‌ از هنر به‌ این‌ دلیل‌ در جامعه‌ غلبه‌ دارد که‌ هنرمندان‌ خود را این‌گونه‌ تعریف‌ می‌نمایند و منتقدان‌ هنر نیز با بحث‌های‌ خود به‌ این‌ تصور دامن‌ می‌زنند. درحقیقت‌، یک‌ روش‌ غیرمستقیم‌ تبلیغ‌ هنر القاء همین‌ تصور است‌ تا مردمی‌ که‌ از واقعیت‌های‌ روزمره‌ و تکراری‌ خسته‌ شده‌اند مدینه‌ی‌ فاضله‌ی‌ خود را در آثار هنری‌ جست‌وجو نمایند؛ به‌ امید این‌که‌ به‌ دنیایی‌ شگفت‌ و آرامش‌بخش‌ در همین‌ جهان‌ وارد شوند.

4000 تومان – دانلود
دانلود تحقیق ترتیب رسیدگی به پرونده های کیفری در دیوان عالی کشور

دانلود تحقیق ترتیب رسیدگی به پرونده های کیفری در دیوان عالی کشور

 دیوان عالی كشور در كنار مراجع عمومی، مراجع استثنایی و دادسرا یكی از مراجع قضایی كشور است که عهده‌دار نظارت بر فعالیت دادگاه‌ها است. همچنین وظیفه  كنترل دقیق عمل­کرد و طرز كار محاكم به عهده آن نهاد قضائی است. در صورتیكه مشاهده كند در جریان رسیدگی‌های محاكم تالی (پیشین) ، قواعد و قوانین ماهوی یا شكلی رعایت نشده است، حكم را نقض و برای رسیدگی صحیح و مطابق قانون، پرونده را به دادگاه‌ تالی هم عرضِ دادگاه قبلی ارجاع می‌دهد و اگرحكم یا قرار صادره را موافق قوانین دریابد و تخلفی از قواعد و مقررات ماهوی یا شكلی ملاحظه نکند، آن را تأیید و ابرام نموده جهت اجرای حكم یا قرار صادره به مرجع صادر كننده آن ارسال می‌دارد

4000 تومان – دانلود