گزارش کار آزمایشگاه سیالات

گزارش کار آزمایشگاه سیالات

واحد آزمایشگاه سیالات که پیش نیاز آن درس مکانیک سیالات می باشد. در رشته های دارای گرایش های سیالاتی از جمله مهندسی هوافضا و مکانیک می باشد. هر آموزشگاه عالی با توجه به شرایط و امکانات موجود در آن دانشکده به انجام آزمایش های این درس می پردازد و آزمایش نیاز به تحویل گزارش کار دانشجو دارد. در این بخش ما تعدادی گزارش کار از آزمایش های رایجی که در این درس انجام می شود را آورده ایم.

5000 تومان – دانلود
پروژه مکانیک پرواز 1

پروژه درس دینامیک پرواز ۱

در این پروژه مکانیک پرواز تمام مراحل پروازی (warm up-taxi-takeoff-climb-cruise-loiter-descent-landing-shut down) دو هواپیمای بوینگ ۴۰۰-۷۴۷ و ایرباس ۳۰۰-۳۴۰ در مسیر های پروازی تهران-ارومیه، تهران-مشهد، ارومیه-مشهد و ارومیه-اصفهان با نرم افزار متلب شبیه سازی شده و نمودار های هر فاز پروازی رسم می شود.

50000 تومان – دانلود
ربات افزایش بازدید سایت و ورودی گوگل با آی پی ایرانی

نرم افزار افزایش بازدید سایت و ورودی گوگل با آی پی ایرانی

نرم افزار ارسال بازدید واقعی و ورودی گوگل با آی پی ایران
بازدید وبسایت یا وبلاگ خود را افزایش داده و رتبه الکسای سایت خود را بهبود ببخشید.
روزانه ۱۰۰۰۰ آی پی از هرکشوری حتی ایران برای شما ارسال می کند.
می تواند کلمه کلیدی شما را در گوگل جستجو کرده و وارد سایت شما شود.

رایگان – دانلود
تحقیق در مورد قطعنامه 598

تحقیق در مورد قطعنامه ۵۹۸

این تحقیق در مورد قطعنامه ۵۹۸ می باشد که به صورت فایل ورد در ۲۱ صفحه قابل دریافت می باشد.
قطعنامه ۵۹۸ شوراي امنيت نتيجه تحولات عظيم در صحنه داخلي ايران و سياست بين‌المللي و نيز حوادث و رويدادهاي جبهه‌هاي نبرد بود. پيشرفت‌هاي نظامي عمده‌اي كه در رشته عمليات‌هاي والفجر، خيبر، قدس، ظفر، كربلا و نصر به دست آمد و تلفات و خسارات سنگيني كه به نيروهاي دشمن وارد شد و تصرف بخشي از اراضي در داخل عراق بخصوص نزديك شدن ايران به بصره وضعيت بغرنجي براي عراق و حاميان جهاني‌اش به وجود آورد.

5000 تومان – دانلود
مجموعه گزارش کارهای آزمایشگاه آیرودینامیک

مجموعه گزارش کار آزمایشگاه آیرودینامیک

هدف از اين آزمايش آشنايي با تونل باد و عملكرد آن و اندازه گيري و محاسبه ضريب درگ (CD) براي اجسام مختلف، مقايسه آنها و رسم منحنی تغییرات CD  برحسب عدد رینولدز مي باشد. این آزمایش ها و نتایج از انجام آزمایشات واقعی در دستگاه تونل باد بدست آمده است. فایل دانلود به صورت ورد می باشد.

3000 تومان – دانلود

بهترین روش کسب درآمد میلیونی از اینترنت سال ۹۸

نرم افزار اندرویدی معرفی بهترین راهکارهای کسب در آمد در منزل
اگر بلدید متنی رو به زبان های دیگری ترجمه کنید،اگر سرعت تایپتون خوب هست،اگر برنامه نویس هستید،اگر آشپزی بلدید،اگر طراحی سایت بلدید،اگر خدمات آرایشی و زیبایی بلد هستید،اگر مقاله و کارهای علمی میتوانید انجام دهید و …

5000 تومان – دانلود

ربات رایگان تبلیغ کننده در اینستاگرام – ارسال کامنت

نرم افزاري را تيم HSB آماده كرده است كه توسط آن قادر خواهيد بود به صورت كاملا اتوماتيك،پيام و تبليغات خودتان را در معرض ديد همگان در اينستاگرام قرار دهيد.

به اين صورت كه متن هاي تبليغاتي خود را وارد برنامه كرده و از طريق جمع آوري اتوماتيك پست هاي اينستاگرامي به دو صورت(به صورت تصادفي و يا از طريق هش تگ) اقدام به ارسال كامنت در آن پست ها ميكنيد.

رایگان – دانلود
دانلود پاورپوینت بررسی رابطه‏ ساختار سازمانی (تمرکز، پیچیدگی و رسمیت) با تعهد سازمانی در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

دانلود پاورپوینت بررسی رابطه‏ ساختار سازمانی (تمرکز، پیچیدگی و رسمیت) با تعهد سازمانی در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

امروزه دانشگاه‏ها افزون بر نقش اوليه‏ي خود (ترويج دانش و گسترش پژوهش (دامنه اي گسترده تر از فعاليت ها را سر لوحه‏ي هدف‏هاي خود قرار داده‏اند تا بدين وسيله ارتباطي نزديك تر با جامعه‏ي پيرامون خود برقرار نمايند. در سايه‏ي اين نگرش، امكان بهره گيري هر چه بيش تر از ظرفيت‏هاي بالقوه و تكنولوژيكي دانشگاه فراهم مي شود دستاوردهاي دانشگاه از دو راه فعاليت‏هاي جامعه را تحت تأثير قرار مي دهد: نخست با ارائه‏ي خدمات آموزشي، رشد سرمايه‏ي انساني را موجب مي شود.

5000 تومان – دانلود
دانلود پاورپوینت تولید شیر کم لاکتوز به روش مداوم بوسیله بیوراکتور آنزیمی

دانلود پاورپوینت تولید شیر کم لاکتوز به روش مداوم بوسیله بیوراکتور آنزیمی

شیر کم لاکتوز محصولی است که با تبدیل لاکتوز موجود در شیر به قند هاي ساده گلوکز و گالاکتوز ،مرحله هضم اولیه روي آنها صورت گرفته و هنگام خورده شدن توسط فرد مبتلا به عارضه عدم تحمل لاکتوز ،قندهاي ساده به راحتی از جداره روده جذب خون می شود و لاکتوز باقی مانده نیز تحت تاثیر فعالیت جرئی آنزیم لاکتاز روده اي هضم و جذب می شود لذا علائم و ناراحتی هاي روده اي بروز نخواهد کرد .

2500 تومان – دانلود

دانلود تحقیق در مورد نفت خام

نفت خام مايعي است كه از تعدادي هيدروكربن و مقداري تركيبات گوگردي اكسيژن دار، ازته و مقدار كمي تركيبات معدني و فلزات تشكيل شده است . تركيبات مختلف نفت خام بنا به موقعيت محلي ميدان نفتي و زمان تشكيل آن و حتي بنا به ژرفاي منبع مـتغيرند .

6000 تومان – دانلود
دانلود پاورپوینت روش جدید برای مقایسه کمیت های فازی براساس نظریه رتبه و مد

دانلود پاورپوینت روش جدید برای مقایسه کمیت های فازی براساس نظریه رتبه و مد

رتبه بندی اعداد فازی نقش مهمی در تصمیم‌گیری‌ها، بهینه‌سازی و پیش بینی‌ها و غیره ایفا می­‌کند. اعداد فازی باید قبل از تصمیم‌گیری رتبه‌بندی شوند. در این مقاله با کمک چند مثال ثابت می شود که روش پیشنهادی چِن و چِن به درستی عمل ترتیب را انجام نمی‌دهد. هدف اصلی این مقاله پیشنهاد یک روش جدید برای رتبه‌بندی اعداد فازی ذوزنقه‌ای تعمیم یافته است

4500 تومان – دانلود
دانلود پاورپوینت بررسی رابطه بین مدیریت استعداد TM و مسئولیت اجتماعی CSR

دانلود پاورپوینت بررسی رابطه بین مدیریت استعداد TM و مسئولیت اجتماعی CSR

باتوجه به اینکه در سالهای اخیر نبرد استعدادها به وقوع پیوسته و علائم تغییرات آماری آن در بسیاری از کشورها محسوس است. لذا مطالعه و پژوهش بر روی موضوع مدیریت استعدادها و مسئولیت اجتماعی از دیدگاههای مختلف دارای اهمیت می باشد.

تصمیم گیری های مدیران می تواند تاثیرات شگرفی در سازمان و بخشهای مختلف جامعه از خود باقی بگذارد. بنابراین مطالعه در مورد میزان توجه مدیران به مسئولیت های اجتماعی شان که  آن تصمیم می تواند جذب و نگهداشت استعدادهای برتر در سازمان باشد از اهمیت زیادی برخوردار است.

با توجه به شرایط خاص کشور توجه به مسائل ذکر شده می تواند نقش مهمی در رفع مشکلات  کشور داشته باشد.

4000 تومان – دانلود