آموزش – چگونه از آپارات کسب درآمد کنیم؟

متفرقه


اگر به دنبال یکی از بهترین‌ روش‌های اینترنتی برای کسب درآمد هستید، این مطلب را بخوانید. در ادامه چگونگی کسب درآمد با آپارات را به شما آموزش می‌دهیم.

سرویس ویدیویی آپارات این امکان را به افراد می‌دهد تا با انتشار ویدیو در کانال کسب درآمد کنند. در این حالت آپارات درصدی از درآمد تبلیغاتی خودش را برای صاحبان ویدیوها در نظر می‌گیرد و به آن‌ها پرداخت می‌کند.

اگر کانال پربازدیدی در این سرویس دارید و ویدیوهای اختصاصی فراوانی تولید می‌کنید، قابلیت کسب درآمد با آپارات می‌تواند بسیار به کارتان بیاید. حتی اگر هنوز کانال ویدیویی ندارید، نگران نباشید؛ چرا که همین امروز می‌توانید برای ساخت آن به صورت رایگان اقدام کنید. برای کسب درآمد با آپارات کافی است مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

  1. وارد صفحه مخصوص کسب درآمد آپارات شوید.
  2. روی دکمه «متوجه‌ام…قدم بعدی» کلیک کنید.

کسب درآمد با آپارات

  1. شرایط و تمامی قوانین نوشته شده را به دقت بخوانید و پس از آن روی دکمه «متوجه‌ام…قدم بعدی» کلیک کنید.

کسب درآمد با آپارات

  1. وارد حساب کاربری شوید یا اکانت جدید بسازید.
  2. در این بخش باید وضعیت تبلیغاتی خود را مشخص کنید.
  3. در این مرحله، درخواست شما برای فعال سازی کسب درآمد از آپارات ثبت می‌شود.

کسب درآمد با آپارات

بعد از طی این مراحل باید منتظر بمانید تا وضعیت شما از «منتظر تایید» به «تایید شده» تغییر پیدا کند. در این حالت با کلیک روی تصویر پروفایل و سپس بخش «درآمد از آپارات»، تنظیمات نمایش تبلیغات خود را اعمال کنید.

کسب درآمد با آپارات

کسب درآمد توسط آپارات به تعداد بازدیدکنندگان ویدیوهای منتشر شده بستگی خواهد داشت، بنابراین بهتر است برای بیشتر شدن تعداد مراجعه کنندگان‌تان تلاش کنید. در بخش راهنمای آپارات موارد مختلفی برای موفقیت بیشتر در این باره به کاربران ارایه می‌شود و پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را برای مدیریت کانال خود بخوانید.

پرداخت دریافتی شما از آپارات به واسطه وبسایت تبلیغاتی مرتبط با آن انجام می‌شود. شما باید در این وبسایت اطلاعات مربوط به حساب خود را وارد کنید و سپس برای دریافت درآمد درخواست دهید.

نظر شما در رابطه با قابلیت کسب درآمد با آپارات چست؟

به نقل از :click.ir

0/5 (0 Reviews)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *